זכייה בתחרות פרויקט השנה 2009-2010 של המגזין "אדריכלות ישראלית"
הבניין הירוק של בית הספר ללימודי הסביבה זכה במקום השלישי בקטגוריית פרויקטים לא-בנויים, בתחרות פרויקט השנה 2009-2010 של המגזין "אדריכלות ישראלית"
01 ספטמבר 2010
תכנית הבניין הירוק זכתה במקום השלישי בקטגוריית פרויקטים לא-בנויים בתחרות "פרויקט השנה 2009-2010" של כתב העת "אדריכלות ישראלית", הנחשב למוביל בתחומו בארץ. פרויקט השנה הינה תחרות בינלאומית הנערכת בשיתוף עם האיחוד האירופי ובשיתוף צוות השופטים בינלאומי של אדריכלים ואנשי אקדמיה.
צוות האדריכלים שתכנן את הבניין מונה שלושה משרדי אדריכלות: אקסלרוד-גרובמן אדריכלים של אירית אקסלרוד וד"ר יאשה גרובמן, גאוטקטורה של ד"ר יוסי קורי וחן אדריכלים של נילי וניר חן.