תכניות לימודים

החוג ללימודי הסביבה מציע מגוון תכניות לימודים בלימודי הסביבה. כל התכניות מתבססות על גישה בינתחומית, ומקיימות שיתוף פעולה הדוק עם פקולטות שונות באוניברסיטת תל-אביב – מתוך תפיסה כי התמודדות עם אתגרים סביבתיים דורשת ראייה רחבה ושילוב תחומי מחקר שונים.

מידע מרוכז - שלושת התכניות ללימודי תואר שני

 

תכנית מחקרית לתואר שני (עם תזה)
אופיה הבינתחומי מתבטא בכך שלכל תלמיד יש שני מנחים משני תחומים שונים, המייצגים זוויות ראייה שונות של נושא המחקר לתזה. מתכונת הלימודים של כל סטודנט נקבעת באופן אישי, בהתאם לנושא המחקר שבחר.
 

 

 

תכנית עיונית לתואר שני (ללא תזה)
התכנית משלבת הסתכלות רחבה וגלובלית עם התייחסות מקומית ואזורית לנושאים סביבתיים. כלולים בה קורסים רלבנטיים מפקולטות שונות, לצד קורסים שנתפרו במיוחד עבור תלמידי החוג.
 

 

 

תכנית בינלאומית לתואר שני (באנגלית, ללא תזה)
התכנית מספקת לתלמידים מרחבי העולם הבנה גלובלית של תחום הסביבה, בשילוב עם דגש על היבטים סביבתיים מקומיים, הקשורים למצבה הגיאוגרפי והגיאופוליטי הייחודי של מדינת ישראל.
 

 

 

תכנית לתואר שלישי
תלמידי התכנית לתואר שלישי עוסקים במחקר בינתחומי בכל מגוון הנושאים הקשורים לסביבה. תכנית הלימודים נקבעת באופן אישי, בהתאם לתחום המחקר של התלמיד, ובשיתוף עם הפקולטות הרלבנטיות.

 

 

 

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive