מנהל הפרויקט

ליאור עיני - ברן פרויקטים

ליאור עיני, מנהל תחום קיימות בחברת ברן, משמש כמנהל פרויקט הקמת בניין הקפסולה ע"ש פורטר, בניין המיועד להסמכה עפ"י תקן האמריקאי לבניה ירוקה (LEED).

 
עיני, מהנדס מבנים בוגר הטכניון ובעל תואר שני בניהול הבניה של הטכניון, הינו מוסמך LEED®-AP עפ"י תקן ה-LEED האמריקאי ומלווה בניה ירוקה מוסמך של מכון התקנים. הוא משמש כיו"ר ועדת המומחים לעריכת התקן לבניה ירוקה ת"י 5281 למשרדים של מכון התקנים הישראלי וכן כחבר ועדת המומחים לעריכת התקן לבניה ירוקה של מכון התקנים הישראלי בתחום ניהול ורעש. כמו כן, הינו מייסד וראש תא פיתוח ובניה בת קיימא באיגוד המהנדסים לבניה ותשתית.
 
חברת ברן הינה חברת ההנדסה הגדולה בישראל ומעמידה את הידע והמומחיות שלה לטובת ניהול פרויקטים בחתירה להשגת יעד הסמכה בבניה ירוקה הן לפי התקן הישראלי לבנייה ירוקה, תקן ה-LEED האמריקאי, תקן ה-BREEAM הבריטי או כל תקן אחר. הניסיון הייחודי והמוביל של החברה נצבר בניהול וייעוץ במספר רב של פרויקטים ירוקים להסמכה, ביניהם גם ניהול תכנון בפרויקט הראשון בישראל עם הסמכה ל-LEED, של חברת הייטק בינלאומית, אשר הוקם בחיפה. החברה עוסקת כיום בייעוץ וניהול במספר פרויקטים עם הסמכה לתקן ירוק בארץ ובחו"ל, הכוללים בחינות כדאיות טכנו-כלכליות של הפרויקטים משלב הייעוץ, תכנון אינטגרטיבי מתקדם וניהול ביצוע ברמה גבוהה.
 
 
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>