ועוד על השרב הכבד במאי
ראיון לחדשות הלילה 27/5/2015
31 מאי 2015
ראיון שני באותו יום של פרופ' דני רבינוביץ לערוץ 2. הראיון הראשון התקיים במהלך הבוקר לתכנית מדברים על זה עם שי גולדן ושרון כידון.
בתשובה לשאלתה של דוריה למפל, אם ניתן לומר שאמנת קיוטו היא כשלון ושהעולם לא מצליח לצמצם את פליטת גזי החממה, מתייחס רבינוביץ לענין של התקשורת בהתחממות הגלובאלית ברגעי שיא של מזג האויר - נוח לנו להיתפס בשיאי חום ובגלי חום כדי להבין את זה , אבל זה לא באמת תמיד משקף את התהליכים. המצב לא הולך להיות יותר טוב, המאה עשרים ואחת נראית קודרת אנחנו רואים לזה הרבה מאוד סממנים גם במה שאתם מראים עכשיו את השריפות וגם בגלי חום כמו של היום.