סיקור מושב האקלים בועידת ישראל לעסקים
עיתוי המושב במקביל לוועידת פריס היה מוצלח. המושב הצליח להעלות לדיון היבטים של כלכלת אנרגיה ותמחור אקלים שנוכחותם בשיח הציבורי מוגבלת.
14 דצמבר 2015
פרופ' דני רבינוביץ: ”טיוטת ההצעה להפחתת פליטת גזי החממה שהונחה על השולחן בוועידת פריז דומה לדרישה להוריד את כמות הפסולת של בניין מגורים מ– 200 קילו ל– 100 קילו. לפני הדיירים המתכנסים לאסיפה הבהולה עומדות שתי אופציות: הראשונה, שההתכנסות הזאת וההחלטה שתתקבל בה תהיה מחייבת - וכל הצדדים ידאגו לביצועה; והשנייה, שכולם יצהירו שהם ישתדלו לעמוד ביעד החדש."