תלמידי בית הספר בוועידה השנתית למדע וסביבה
בית הספר ללימודי הסביבה ע"ש פורטר והמכון לעסקים סביבה וחברה גאים בסטודנטים לתארים מתקדמים של בית הספר, שנבחרו להציג את מחקריהם בוועידה השנתית למדע וסביבה 2013.
04 אוקטובר 2013
בית הספר ללימודי הסביבה ע"ש פורטר והמכון לעסקים סביבה וחברה באוניברסיטת תל אביב גאים בחוקרים הצעירים, סטודנטים לתארים מתקדמים של בית הספר, שנבחרו להציג את מחקריהם בוועידה השנתית למדע וסביבה 2013.
נשמח לראותכם במושבי הוועידה בהם יוצגו המחקרים שמקודמים במסגרת פעילות בית הספר והמכון.