רשמים מערב Fashion Revolution בבית הספר

אירוע Fashion Revolution Day Israel היה ערב חוויתי, מעורר מחשבה ומלא השראה באטריום הגדול של בניין בית הספר ללימודי הסביבה. הנה רשמים ותמונות מהערב הנפלא, שהוא פרי יוזמה והפקה משותפת של בוגרת M. A. במסלול הבינלאומי בבית הספר, דני זקון

23 מאי 2017
ערב Fashion Revolution Israel בבית הספר ללימודי הסביבה

צילום:  @segal_studio     וידאו:  StandWithUs

 

ערב Fashion Revolution שהתקיים בבית הספר ללימודי הסביבה, איפשר הזדמנות ייחודית למבט מאחורי הקלעים של תעשיית האופנה, להכרת השפעות טכנולוגיית האופנה וגם לפגישה עם חברות אופנה אקולוגית מקומיות. האירוע המיוחד התקיים תודות ליוזמת והובלת מנהלת Fashion Revolution Israel בריטני הופבאוור ובוגרת MA בבית הספר במסלול הבינלאומי, ומייסדת eco-fashion marketplace Marraskesh, דני זקון.

 

הערב התחיל בהתכנסות, תצוגת עיצובים שכללה סטודנטים מעצבים ומתחם חילופי בגדים (clothing swap ). לאחריהן הוצג סרט קצר באודיטוריום שאפשר מבט אל מאחורי הקלעים של תעשיית האופנה המודרנית והזדמנות לראות את האנשים שמייצרים בפועל את הבגדים שלנו     #whomademyclothes.

 

בעקבות הסרט, המשיכו הרצאות קצרות ומרתקות להאיר היבטים חשובים  - תודה ליאיר אנגל, מייסד מרכז קיימא לעיצוב מקיים ומרצה במחלקה לעיצוב טקסטיל במכללת שנקר, ננה פרישלינג, עו"ד ודוקטורנטית המתמחה בזכויות אדם, הבמתמקדת במיוחד בשאיפה לשפר את ההשפעה של שרשרות האספקה הגלובליות של ביגוד על זכויות אדם, ומיכל ארבל-לוח, כתבת לנושאי אופנה בעבר החוקרת את ההשפעה הסביבתית של תעשיית "האופנה המהירה", על ההרצאות המרתקות.

 

מהאודיטוריום עבר הקהל הרב  חזרה לאטריום לתצוגת אופנה דינמית וייחודית, בה הוצגו עיצובים חדשים של אופנה פורצת דרך, אקולוגית ובת קיימא, של מעצבים ישראלים. המעצב שי שניידמן והשחקנית קרן מור פתחו את התצוגה על המסלול לקול תשואות הקהל. Two Neighbours, סטודיו של מעצבים ישראלים ופלסטיניים הציג ביגוד אלגנטי ויפהפה המשלב רקמה פלסטינאית מסורתית עם עיצוב  ישראל אורבני ומינימליסטי. לאחריהן המשיכו את התצוגה  Rossello Shmaria Bags והמעצב הברזילאי-ישראלי מאוריציו פולאצק אשר הציג את קולקציית הקיץ החדשה שלו. תמונות רבות מהתצוגה בקישורים שבתחתית העמוד.

 

שמחנו לארח את הערב ואנו גאים בדני, בוגרת תואר שני בבית הספר, על היוזמה הנהדרת וההפקה המשותפת המעולה של ערב מיוחד זה. אירוע זה ודומים לו ברחבי העולם חשובים מאוד לפיתוח המודעות  ולהבנה של תעשיית האופנה והשפעתה הגדולה על חיי אנשים ועל הסביבה ברחבי העולם ולהבנת הצורך בעיצוב, ייצור וצרכנות אחראיים, הוגנים ומקיימים של ביגוד ושל אופנה בכללותה.

 

 

Impressions from The Fashion Revolution Israel Evening

ד"ר אריה נשר, המנהל המקצועי של בית הספר ללימודי הסביבה ע"ש פורטר, בריטני הופבאוור, דני זקון והמרצים בכנס

 

צילום של תצוגת האופנה ממרומי האטריום - יאיר אנגל

סרטון וידאו (באנגלית) על ערב Fashion Revolution

סרטון וידאו על ערב Fashion Revolution  

תמונות מהתצוגה של Two Neighbours 

תמונות מהתצוגה של Shay Schneidermann

תמונות מהתצוגה של Mauricio Pollacsek

Fashion Revolution Israel בפייסבוק

אתר האינטרנט של Fashion Revolution

 

 #whomademyclothes 

 
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive