קורסים ייחודיים

מתוך קורס סיורים תשע"ג, צילמה: עדי דוידוביץ

בית הספר מציע מגוון קורסים ייחודיים המאפשרים לתלמידים לצאת לשטח, להכיר מקרוב את האתגרים הסביבתיים, ולעסוק בפרויקטים יישומיים שנותנים מענה לבעיות ואתגרים אמיתיים:

 • פרויקטים בחקר הסביבה 
  קורס ייעודי לתלמידי תואר שני במסלול המחקרי שמטרתו להביא להכרה בלתי אמצעית של נושאי סביבה  נבחרים והתנסות בהכנת תכנית מחקר (וירטואלית) לבחינה או מציאת פתרון לבעיה סביבתית. 
   
 • הכרת בעיות סביבתיות בישראל - סיורי שטח 
  קורס ייעודי לתלמידי תואר שני במסלול המחקרי שמטרתו להביא להכרת בעיות סביבתיות נבחרות בישראל על ידי סיורים ממוקדים. האתרים הנבחרים על ידי הסטודנטים, מהווים אתגר סביבתי לאומי, הן מבחינת בעיות סביבתיות פיסיות והן מבחינת יחס החברה והרשויות אליהם.  
   
 • המעבדה לזהות ופעילות סביבתית-חברתית 
  המעבדה לזהות ופעילות סביבתית-חברתית פועלת בשיתוף בין היחידה למחקר התרבות וביה"ס ללימודי הסביבה ע"ש פורטר באוניברסיטת תל-אביב, במטרה ליצור קבוצות לימוד ומחקר של תלמידים לתארים המתקדמים, המעוניינים במחקר הגורם האנושי ובשאלות של זהות כמכתיבות את הפעולה הסביבתית.
   
 • הקליניקה למדיניות סביבה
  הקליניקה למדיניות סביבה הוקמה ע"י ביה"ס ללימודי הסביבה ע"ש פורטר בשיתוף עם החוג למדיניות ציבורית באוניברסיטה, במטרה לקדם עיצוב של מדיניות סביבה בת-קיימא בישראל ולשפר את תהליכי קבלת ההחלטות בקרב גופים בעלי השפעה בתחום הסביבתי. 
 
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>