פרופ` אביטל גזית זכה בפרס השר להגנת הסביבה למצוינות סביבתית
פרופ` גזית ממקימי בית הספר, זכה בפרס בקטגוריית אישים בעלי הישגים יוצאי דופן.
02 יוני 2010
פרופ` גזית מהמחלקה לזואולוגיה, הפקולטה למדעי החיים ע"ש וייז, זכה בפרס השר למצוינות סביבתית על עבודתו החלוצית בשיקום נחלי ישראל, בטקס שהתקיים זו הפעם הראשונה, בבית הנשיא בירושלים.
פרופ` גזית זכה בפרס בקטגוריית אישים בעלי הישגים יוצאי דופן. מנימוקי חבר השופטים, נמסר כי בהיותו הראשון לחקור את האקולוגיה של נחלים ים תיכוניים, הניח פרופ` אביטל גזית את התשתית המדעית לשיקום נחלים בארץ. מחקריו פורצי הדרך השפיעו על סטודנטים רבים, ולפעילותו המאופיינת במצוינות והתמדה השפעה מכרעת על עיצוב המדיניות הסביבתית בישראל.
פרופ` גזית הקים את התוכנית ללימודי סביבה לתואר שני בבית הספר ללימודי סביבה ע"ש פורטר וניהל אותה בשנותיה הראשונות.