הקול הקורא לפיתוח חדשנות וקיימות בערי הים התיכון ואתר האינטרנט השיתופי של פרויקט SME4SMARTCITIES

זה הזמן להירשם באתר ולמלא את מסמכי הבקשה להצטרפות לשלב הבא שבו יפורסמו פרטי הקול הקורא שבו חברות ישראליות, איטלקיות וספרדיות יצרו שיתופי פעולה ויגישו הצעות למענק של עד 45,000 אירו לפיתוח וליישום פיילוט בערים המשתתפות.

26 אוקטובר 2021
 

אנו מזמינים חברות יזמיות וחדשניות להירשם לאתר האינטרנט השיתופי של פרויקט SME4SMARTCITIES לפיתוח חדשנות וקיימות בערי הים התיכון

האתר החדש הוא פלטפורמה אינטראקאיבית לחברות קטנות ובינוניות (SME) ולערים, שבו יתפתחו שיתופי פעולה ויתקיימו השלבים הבאים של הפרויקט - קורס מקוון, פרסומים, אירועים וסדנאות והקול הקורא לפתרונות ליישום בערים.

זה הזמן להירשם באתר, לפתוח פרופיל לחברה שלך, לקרוא על הקול הקורא ולמלא את מסמכי הבקשה להצטרפות לשלב הבא שבו יפורסמו פרטי הקול הקורא שבו חברות ישראליות, איטלקיות וספרדיות יצרו שיתופי פעולה ויגישו הצעות למענק של עד 45,000 אירו לפיתוח וליישום פיילוט בערים המשתתפות. 

הקול הקורא בישראל יהיה בנושא ההתחממות בערים, אשר צפויה להיות גבוהה יותר באיזור הים התיכון מאזורים אחרים בעולם, ופתרון בעיית אי החום העירוני. 

תאריך היעד לרישום לקראת השלב הבא הוא 23 בנוב'. רישום זה מיועד לבדיקת תנאי סף ולהצטרפות לפרסומים הישירים לקראת הקול הקורא.

להרשמה של חברות חדשניות ויזמיות לאתר :  https://sme4smartcities.eu/register/

על הקול הקורא: https://sme4smartcities.eu/the-sme4-project/

בכל שאלה ובקשה למידע נוסף אנא פנו לאביגדור שרון בכתובת  avigdors@mail.tau.ac.il

 
 
 
 
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>