קפסולה.סטודיו תקדם מיזמים של תחבורה חכמה בהודו

קפסולה.סטודיו, מרכז לקידום מיזמים ישראליים בתחום התחבורה החכמה, הפועל בביה"ס ללימודי הסביבה ע"ש פורטר, יקים סטודיו גם בעיר פונה בהודו בשיתוף פעולה אסטרטגי עם היזם ההודי סודהיר מהטה וחברת פינאקל אינדוסטריז.

10 יולי 2017
בניין הקפסולה - צילום: שי אפשטיין

קפסולה.סטודיו, הפועל בביה"ס ללימודי הסביבה ע"ש פורטר בשיתוף עם המרכז לתחליפי דלקים במשרד ראש הממשלה, מסייע מזה שלוש שנים למיזמי וחברות סטארט אפ בתחום התחבורה החכמה.

 

בעקבות שיתוף הפעולה המוצלח לקידום מיזמים ישראליים בתחום התחבורה החכמה, הוחלט לשכפל את המודל המצליח גם בארצות אחרות. במקביל לביקורו של ראש ממשלת הודו בישראל, הוחלט כי הסטודיו הראשון יוקם בהודו. הסטודיו יוקם בעיר פונה, בשיתוף פעולה אסטרטגי עם היזם ההודי סודהיר מהטה והחברה, שהוא עומד בראשה – Pinnacle Industries. הסטודיו ייפתח ב-2018 תחת המותג המשולב 'פינאקל קפסולה.סטודיו'.

 

אריאל סלע, מנהל קפסולה.סטודיו: "ישראל היא מובילה בקנה מידע עולמי בתחום התחבורה החכמה, אשר צפוי לשנות באופן ניכר את דרך חיינו בשנים הבאות. עד היום סייענו ל-30 חברות סטארט-אפ לפרוץ לשלב הבא של כניסה לשוק וגיוס הון. ישראל ידועה כימואנית של טכנולוגיות מתקדמות וכעת אנו פותחים ערוץ נוסף של ייצוא מתודולוגיות ושיטות לפיתוח יזמות ולא רק מוצרים"

 

קפסולה.סטודיו מסייע ליזמים להתגבר על קושי בסיסי של חברות סטארט-אפ רבות בהתאמת המוצר החדשני לצרכים ולהזדמנויות העומדות בפני לקוחות בשוק הגלובלי ומאפשר להם בכך לפרוץ לשלב הבא בכניסה לשוק. עשרות מנטורים מתנדבים מקרב קהילת המשקיעים והיזמים, מסייעים בקפסולה.סטודיו ליזמים הצעירים ומנחים אותם בדרכם ללמוד את שווקי היעד ולגייס לקוחות ראשונים .

 

הודו, אשר נבחרה כיעד הראשון, מציעה שוק ענק ומתפתח מוביל בעולם. קפסולה.סטודיו יסייע בהנחיית הייזמים ההודים תוך חיזוק מעמדה של ישראל כ-startup nation ויצירה של גשר חשוב בין קהילות המחקר והיזמות בשתי המדינות.

 

פרופ' יוסף קלפטר, נשיא אוניברסיטת תל אביב: "זאת דרך מתאימה לציין 25 שנים של קשרים ועשור מאז הקמתו של פורום הודו-ישראל על ידי אוניברסיטת תל אביב, התאחדות התעשיינים בהודו (CII) ומרכז Ananta Aspen בהודו".

 

כתבה על המיזם ב-Telecom News

 

אתר האינטרנט של קפסולה

 

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive